Osyka

Золото

0.00 г.

Срібло

0.00 г.

Шнурки

0.00 г.

Сума

0 грн
Ваш кошик ще порожній
Поширені питання

Поширені питання

Список поширених питань:

1. Кому підходить виріб, чоловікам чи жінкам? 

Основний асортимент виробів підходить для всіх, також в нас є, як чоловічі  так і жіночі вироби, ми з задоволенням Вас проконсультуємо.


2. Чи ланцюжок пустий в середині?

Ні, наші ланцюжки виготовленні з проволки, тобто повноцінні. Або як говорять «повновісні» чи ще називають «ковані».3. Як доглядати за сріблом?

Систематично протирайте вироби ганчіркою, змоченою в теплій мильній воді, очищаючи їх від жиру, поту і пилу; уникайте чищення виробів абразивними речовинами (такими, як сода тому що можуть з'явитися подряпини); знімайте ювелірні вироби з срібла перед походом в сауну, лазню або інше місце з високою вологістю і температурою; не використовуйте засоби, що містять аміак, поблизу срібних виробів; одягайте прикраси тільки після того, як парфум і спиртовмісна косметика вбралися у шкіру: срібло не повинно контактувати зі спиртом.


4. Чи це справжнє срібло/золото? Чи є проба?

Так, на всіх наших виробах є пробірне клеймо на якому вказана проба, та іменне клеймо нашого заводу. Пробу на виробах проставляє Державна пробірна палата після перевірки виробів, іменне клеймо проставляється виробником. На нашому заводі ми виготовляємо вироби самої популярної проби срібло - 925, золото - 585.


 5. Яка різниця між родованим і білим сріблом?

Родоване срібло - це вироби 925 проби покриті спеціальним розчином в який входить метал що належить до платинових-родій. Завдяки цьому, вироби набувають гарного відтінку і нагадують платинові, а на сьогоднішній день платина оцінюється на рівні золота. Біле срібло - це вироби 925 проби, покриті чистим сріблом 999. Завдяки цим покриттям вироби мають більш яскравий відтінок, та це слугує додатковим захистом.


6. Чи будуть вироби темніти?

Всі вироби ТМ «Osyka» вироблені з срібла 925°, для захисту від потемніння покриті родієм або сріблом 999°. При дотримані правил по догляду за сріблом, наші вироби будуть довго приносити вам естетичне і практичне задоволення.


7. Чи вироби не рвуться і будуть довго носитися?

Вироби ТМ «Osyka» всі повноцінні, завдяки чому при правильному використанні і догляді, ми гарантуємо їх якісний та довгий термін використання.


8. Чи Ваші вироби привозні?

Весь асортимент наших виробів виготовляється на ювелірному заводі «Osyka» в місті Хмельницький, ми пропонуємо не тільки готові прикраси, але і всі комплектуючі  з яких складається будь-який наш виріб.