Osyka
0

Золото

0.00 г.

Срібло

0.00 г.

Латунь

0.00 г.

Сума

0 грн
Ваш кошик ще порожній

Купити срібний родований браслет | ТМ Osyka

Срібні браслети з родованим покриттям від ТМ “OSYKA”

Купити браслет з родованого срібла в нашому інтернет-магазині можна різних видів. Ми пропонуємо наступні типи плетінь дорогоцінного виробу на руку: євро, євро версаче, євро пряма, акс, вєрьовка, гарібальді, лав, нонна, панцерна, рембо, снейк, спіга.

Діаметри срібних браслетів з родованим покриттям різняться в залежності від типу плетіння браслета, а саме:

євро: діаметр 1 мм

євро версаче: діаметр 1 мм

євро пряма: діаметр 1мм

акс: діаметр 0.4 мм

вєрьовка: діаметр 0.5 мм

гарібальді: діаметри 0.8 мм, 0.9 мм, 1.15 мм, 1.25 мм, 1.2 мм, 1.4 мм, 1.5 мм, 1.6 мм, 1.7 мм

лав: 0.5 мм

нонна: 0.5 мм, 0.65 мм, 0.8 мм

панцерна: 0.8 мм, 1 мм, 1.2 мм, 1.4 мм, 1.6 мм, 1.8 мм

рембо: 0.4 мм, 0.5 мм, 0.65 мм, 0.8 мм, 1 мм, 1.2 мм 

снейк: 0.4 мм, 0.5 мм, 0.7 мм

спіга: 0.4 мм, 0.5 мм

 

Довжина браслетів у категорії родованого срібла представлена в широкому діапазоні, а саме: 

17 см

17.5 см

18 см

18.5 см

19 см

19.5 см

20 см

20.5 см

21 см

21.5 см

22 см

22.5 см

23 см 

 

Крім того, наш каталог ювелірних виробів пропонує деякі моделі браслетів, які  крім звичайної розмірної сітки, виготовляються у розмірі 17 см із передбаченою можливістю до подовження. При носінні на зап’ясті такі срібні прикраси мають своєрідний “хвостик”, який гарно доповнює браслет. Якщо вам подобається така модель браслету, ви можете обрати її у таких плетіннях: лав, вєрьовка, нонна, рембо, снейк, спіга.


 

Особливості, переваги та недоліки браслетів із родованого срібла

 

Срібні прикраси - вишукані і елегантні дорогоцінні аксесуари як у жіночому, так і чоловічому гардеробі. До того ж, існують повір’я, що вони охороняють людину від злих потойбічних сил. Однак, у виробів з цього благородного металу є один недолік - від тривалого контакту зі шкірою людини срібло темніє. Родоване срібло дозволяє вирішити цю проблему. Прикраси з нього зберігають витончену красу звичайного срібла, але стають менш схильними до зовнішнього впливу.

Вироби з родованого срібла надзвичайно популярні серед покупців ювелірних магазинів, перш за все, за свою візуальну схожість з білим золотом, зносостійкість та доступну ціну. 

Зовнішній вигляд срібних браслетів, покритих родієм, відрізняється від звичайних срібних ланцюжків для рук своєю блискучою і більш білою поверхнею. Це приваблює багатьох шанувальників срібла.


 

Що ж таке родоване срібло? 

Це срібна прикраса, покрита тонким шаром іншого дорогоцінного металу з групи платинових - родієм, який робить ювелірний виріб більш блискучим і красивим, захищає його.

Сам по собі родій - крихкий метал і практично не піддається обробці, тому на поличках ювелірних майстерень ви не знайдете прикраси, виготовлені повністю із цієї дорогоцінної породи. А ось гальванічне покриття родієм значно покращує як зовнішній вигляд, так і якість ювелірних виробів.

До речі, метал називається “родій” і ніякого відношення до радіоактивного хімічного елементу “радію” він не має. Тому, словосполучення “радирування срібла”, яке інколи зустрічається у публікаціях, є банальною граматичною помилкою.

 

Недоліки родованого срібла.

Незважаючи на те, що в світі ювелірних прикрас все більш популярним стає саме родоване срібло, відгуки про нього різні і не завжди позитивні. Це пов'язано з недоліками прикрас з таким покриттям.

Від тривалого носіння шар родію може стиратися, а при недостатньо обережній експлуатації можуть з'явитися подряпини. Проте, турботливий господар знає, що таке може статися з будь-яким ювелірним виробом і для цього майстри здійснюють профілактику дорогоцінностей та повторне покриття родієм у разі необхідності.

Якщо прикраса з родованого срібла пошкодилась, то ні пайка, ні склейка не допоможуть. Доведеться також звертатися в спеціалізовану майстерню.

І останній очевидний факт не на користь продукції із родованого срібла - такі прикраси коштують дорожче за свої аналоги з звичайного срібла.

Якщо ж все це вас не бентежить і ви є поціновувачами яскравого та ошатного родованого срібла, ми зібрали професійні рекомендації по догляду за такими прикрасами.

 

Догляд за браслетами із родованого срібла.

Якщо ви вирішили доповнити свій ювелірний ансамбль браслетом із родованого срібла, вам буде цікаво знати як зберегти його вигляд якомога довше у первинному стані. 

Хоча метод покриття родієм призначений в першу чергу для запобігання почорнінню ювелірних срібних виробів, іноді такі прикраси теж можуть потемніти. Причини цього можуть бути різні:

- звичайне забруднення в результаті постійного контактування з сальними залозами шкіри і попадання пилу;

- часте потрапляння на прикрасу спиртовмісних рідин: лосьйонів, дезодорантів, парфумів;

- вплив побутової хімії, особливо такої, яка містить аміак.

Щоб уникнути потемніння ланцюжків із родованого срібла, рекомендується знімати ювелірні вироби під час занять спортом, миття посуду і прибирання квартири. А духи і дезодорант наносити до того, як будуть надіті срібні аксесуари.

Дотримання цих простих правил здатне значно продовжити життя жіночих та чоловічих виробів з родованого срібла і так вони довго будуть радувати вас своєю вишуканою красою і блиском.

 

Як чистити срібні прикраси із родованим покриттям.

Якщо прикраси зі срібла з покриттям родієм забруднилися і втратили блиск, то їх не варто чистити крейдою, зубним порошком і, тим більше, протирати спиртом. Досить просто зняти ювелірний виріб з руки, промити його під струменем води і протерти м'якою ганчіркою.

 

Бажаємо приємного перебування на нашому сайті, де ми пропонуємо різні види плетінь срібних браслетів із родованим покривом для того, щоб ви могли обрати для себе найкращий.

Докладніше...