Osyka
0

Золото

0.00 г.

Срібло

0.00 г.

Латунь

0.00 г.

Сума

0 грн
Ваш кошик ще порожній
Чорнене срібло

Купити чорнене срібло | ТМ Osyka

Чорнене срібло - оригінальний і практичний матеріал у ювелірній галузі

Якщо вам подобаються срібні вироби з оригінальним темним відтінком, які при цьому не потребують особливого догляду, тоді розділ “Чорнене срібло” саме для вас.

Технологія чорніння надає прикрасам особливої аристократичності за рахунок створення оригінального та витонченого рельєфу з елементами потемніння. Такий ефект є результатом нанесення на срібло сплаву із додаванням міді, свинцю і сірки, яким виріб не просто покривають, а який вплавляється в спеціальні заглиблення,  попередньо створені в заготовці.

Дорогоцінності з чорненого срібла хоч і нагадують старовинні речі, проте є дуже популярними у сучасності. Купити ланцюжок зі срібла з чорненим покриттям означає не тільки стати власником або власницею модної прикраси, а і те, що протягом довгих років виріб буде залишатися у такому саме вигляді, як і у день покупки. Він не потемнішає і не потребуватиме ніякого особливого догляду. 

 

Ланцюжки та браслети з чорненого срібла у каталозі ТМ “OSYKA”

На ваш вибір пропонуються цепочки на шию та руку різного типу плетіння та ширини (діаметру). У таблицях нижче наведені плетіння ланцюжків та браслетів з чорненого срібла від вужчих до ширших моделей.

i7MpZGfR9xk79CoJoiFyd8EyzF3i0y5LiKDfHi1ZSzYtaSxATgZ--qYDIxBwcssMO7gWglVRTJBnCTxITqMmBfo2cULpEhOnoMyQbAnvxCSHbAltDA9RMniDke2RWss-DpMdAvmo
Xm8mJbFdjy8ntDuePAgpIFpDxcYGe-NeGja9PeK5zou0VzQLYkV4zb_Oupt2a_FAzBuIwq1mL4N0CaerTJd_AX-O87L2L8JPne3kAys3GLYpibMf5dUc7A28Ms_FTRdvIK0RQVju
Довжина ланцюжків з чорненого срібла представлена в такому діапазоні:
BLNTpmL-5oIfQXS-PoO0Jbu_pZavheR8j4SZ_NAWK1914zcMZ8ZxGZg8R2hFJETfraaKwXnt-RXfL5nXTDwjTMe-BPr5gavOuOTp4rsiXIgaiITQdJ_h9E7nCEheherRnYIJWQ9f

Крім таких параметрів, як тип плетіння, довжина і об’єм цепочки з чорненого срібла, ви можете також відфільтрувати наявні пропозиції по одному з головних критеріїв - ціні. Сподіваємось, вас порадують наші цінові пропозиції, адже, купуючи ланцюжок в нашому інтернет-магазині, ви не переплачуєте за послуги посередників, а отримуєте товар напряму від виробника.

Жіночі ланцюжки та браслети, як і чоловічі цепочки на шию чи руку, зроблені на підприємстві ТМ “Осика”, мають відмінні показники зносостійкості та міцності. 

Наші вироби не рвуться і будуть довго носитись при правильному використанні. 

Крім того, у нас ви можете придбати не тільки готові прикраси, але і всі комплектуючі до них у разі виникнення такої потреби.

 
Докладніше...