Osyka
0

Золото

0.00 г.

Срібло

0.00 г.

Латунь

0.00 г.

Сума

0 грн
Ваш кошик ще порожній
Родоване срібло

Купити родоване срібло | ТМ Osyka

Переваги та особливості прикрас з родованого срібла 

Чоловічі та жіночі ланцюжки з родованого срібла вирізняються своєю візуальною схожістю з дорогоцінними виробами з білого золота, проте, мають відчутно нижчу ціну. Це забезпечує їм велику популярність серед прихильників дорогоцінних прикрас.

Інтернет-магазин ювелірних виробів “OSYKA” пропонує цепочки з родованого срібла у широкому асортименті (понад 100 моделей), виготовлених безпосередньо на нашому підприємстві.

Ланцюжки з родованим покриттям, представлені у нашому каталозі, зроблені з якісного срібла 925 проби та покриті шаром родію - металу, який належить до платинових порід. Завдяки цій технології поверхня виробу набуває гарного відтінку і нагадує платину, яка на сьогоднішній день оцінюється на рівні золота.

Крім привабливого зовнішнього вигляду, родіювання додатково захищає срібло від потемніння та підвищує зносостійкість прикрас. 

 

Ланцюжки та браслети з родованого срібла від ТМ “OSYKA”

На ваш вибір пропонуються цепочки на шию та руку різного типу плетіння та ширини (діаметру). У таблицях нижче наведені плетіння ланцюжків та браслетів з родованого срібла від вужчих до ширших моделей.

Також наш каталог ювелірних виробів пропонує деякі моделі браслетів, в яких передбачена можливість регулювання довжини виробу. При носінні на зап’ясті такі срібні прикраси мають своєрідний “хвостик”, який гарно доповнює браслет та має практичне застосування. Якщо вам подобаються такого типу браслети, ви можете обрати їх у таких плетіннях: лав, вєрьовка, нонна, рембо, снейк, спіга. У табличці вони винесені в окремий блок. 

ubz-T6kAznspxm8X64XmiYwAF5UdnIcRAYYeyR7phJEwZNbRr46u7-C5iMWhHkdjg_enqBG7VDHOpua9hZe-szHiOSqcwo6uC_t_lOw3K50-GJOJBBTvKCF32W7aYH6tsHbVjJJ8
ogPOP2HmLW0-ZwCKCpa51qj8avXQDUHFzr1aw6B9jNQATV0OGmoBTriHL9ZukOW3mKcBu14sUTOxihqPYbpMZ-RFAoMmrFCOIqDRA_PqUoWSyUVERQgNYT5iKGw-wdoORJDrCZft
Довжина ланцюжків з родованого срібла представлена в такому діапазоні:
rgqnUeKn0oPG0nNu8W4TaYrgxFBUV4MeS0PJIP8unMkbR8ZemYqw4rGjJibkPf0RPekyCIcn7NlwRulhFXUKgiwPZnKjimSxNUhyfsq-gP7JQPF7fCHLZsNMFaldQzxL0b7YMh8Z

Крім таких параметрів, як тип плетіння, довжина і об’єм цепочки з родованого срібла, ви можете також відфільтрувати наявні пропозиції по одному з головних критеріїв - ціні. Сподіваємось, вас порадують наші цінові пропозиції, адже, купуючи ланцюжок нашого підприємства, ви не переплачуєте за послуги посередників, а отримуєте товар напряму від виробника.

 
Докладніше...