Osyka

Золото

0.00 г.

Срібло

0.00 г.

Шнурки

0.00 г.

Сума

0 грн
Ваш кошик ще порожній

Купити золотий ланцюжки | ТМ Osyka

Золотий ланцюжок на шию від ТМ “OSYKA”: довжина, види плетінь, об’єм 

Золота цепочка, купити яку ви можете в нашому інтернет-магазині, точно стане для вас або дорогої вам людини чудовим подарунком на довгі роки.

Ви можете обрати золотий ланцюжок жіночий, чоловійчий, або дитячий в залежності від виду плетіння, об’єму та довжини.

В цьому розділі ми пропонуємо наступні типи плетінь золотого ланцюжка на шию: євро, євро версаче, євро пряма, вєрьовка, гарібальді, лав, нонна, панцерна, рембо, сінгапур, снейк, спіга, фігаро, якірна.

Золота цепочка може бути різного діаметру (об’єму) в залежності від того, який тип плетіння цепочки застосований, а саме:

євро версаче: діаметр 1 мм

євро пряма: діаметр 1мм

акс: діаметр 0.4 мм

вєрьовка: діаметри 0.35 мм, 0.5 мм

гарібальді: діаметри 0.45 мм, 0.4 мм, 0.55 мм, 0.5 мм, 0.6 мм, 0.7 мм

лав: діаметри 0.3 мм, 0.35мм, 0.4 мм, 0.5 мм

нонна: діаметри 0.5 мм, 0.65 мм, 0.8 мм

нонна 1+1: діаметр 0.5 мм

панцерна: діаметри 0.35 мм, 0.4 мм, 0.5 мм, 0.6 мм, 0.8 мм, 1 мм, 1.2 мм, 1.4 мм

рембо: діаметри 0.35 мм, 0.4 мм, 0.5 мм, 0.65 мм, 0.8 мм, 1 мм, 1.2 мм 

сінгапур: діаметри 0.35 мм, 0.4 мм, 0.5 мм

снейк: діаметри 0.35 мм, 0.4 мм, 0.5 мм, 0.7 мм, 1 мм, 

спіга: діаметри 0.4 мм, 0.5 мм

фігаро 3+1: діаметри 0.5 мм, 0.65 мм, 0.8 мм

якірна: діаметри 0.35 мм, 0.4 мм, 0.5 мм, 0.6 мм, 0.8 мм, 1 мм, 1.2 мм, 1.4 мм

 

Довжина ланцюжка із золота представлена в такому діапазоні: 

40 см

45 см

50 см

55 см

60 см

65 см

 

Що потрібно знати при купівлі ланцюжка із золота 

Ми раді, що ви обрали торгову марку “OSYKA” і з радістю допоможемо підібрати для вас найкращий золотий виріб на шию, враховуючи усі ваші потреби та побажання. Для цього наші ювеліри виготовили широке розмаїття чоловічих і жіночих золотих ланцюжків з різними плетіннями, довжиною та іншими характерними ознаками.

Обираючи для себе чи іншої людини золоту прикрасу у вигляді ланцюжка, наша компанія радить ознайомитися з наступною корисною інформацією, яка стосується підбору золотого ланцюга для себе чи коханої людини.

 

Порада 1.

Як жіночі, так і чоловічі прикраси із золота, можуть покривати шию у якості окремого виробу або у парі з іншими ювелірними творами, наприклад - підвісками. Тому, перед купівлею золотого ланцюжка обов’язково врахуйте це,  щоб одна дорогоцінна річ вдало доповнила іншу або достойно виглядала сама по собі.

Якщо передбачається додатково носити на шиї якийсь кулончик чи хрестик, тоді бажано обирати міцне і надійне плетіння з рухомим закріпленням ланок, таке як: бельцер, вісімка, love, а також панцирні і якірні моделі, вправно виготовлені із золотого дроту нашими майстрами-ювелірами.

Коли заздалегідь відомо, що ланцюжок буде виблискувати сам на сам, тоді для майбутнього власника чи власниці прикраси вибір плетінь стає ширшим, зокрема, допускаються більш витончені варіанти.

 

Порада 2.

Різним людям і у різних ситуаціях піходячими будуть зовсім різні по довжині золоті прикраси. Комусь подобається, щоб ланцюжок щільно охоплював шию, іншим навпаки - був солідної довжини і губився у складках одягу або красувався у зоні декольте. 

У будь-якому разі, в усіх можливих варіантах слід заздалегідь заміряти потрібну вам довжину, а також визначитись із товщиною дорогоцінного ланцюжка.  

 Наприклад, жіночі ланцюжки товщиною 2-3 мм і менше можуть бути будь-якої довжини. У будь-якому випадку вони ефектно підкреслять елегантність своєї власниці.

Ланцюжок товщиною 4-5 мм - універсальний варіант, який можна носити в комплекті з підвісками.

Ті, які мають об’єм понад 7 мм повинні бути короткими. До речі, їх не прийнято декорувати кулонами, адже вони самі по собі мають довершений вигляд. 

 

Порада 3.

Є деякі фактори, які на перший погляд зовсім не очевидні при виборі ланцюжка на шию, проте, після того, як їх озвучують, здається, що це само собою зрозуміле і ви б гарантовано про це не забули, купуючи прикрасу. Тож закликаємо вас пам’ятати про наступні три нюанси.

Перший з них - як довго протягом доби ви будете користуватись ланцюжком - носити постійно чи все ж таки знімати на ніч. Часто люди навіть не замислюються над цим, проте для довговічності і гарного вигляду металу це важливо. І від того, який тип плетіння ви оберете, тривалість експлуатації дорогоцінної прикраси або збільшиться, або навпаки.

Другим фактором, який на нашу думку рідко враховують поціновувачі золотих прикрас, є довжина вашого волосся. Зверніть увагу, що тонкі ланцюжки набагато частіше стають причиною спутування волосся, що може призвести до неприємних та болючих міроприємств зі звільнення рідних пасм від золотих тенет. Тому, для володарів пишних зачісок радимо обирати лінцюжки середнього і більше об’єму.

Останнім, третім, додатковим фактором також часто нехтують. Мова йде про гладкість плетіння ланцюжка із золота, відсутність шершавості, виступів, за які може зачепитися одяг або, ще гірше - поранитися шкіра. В нашому інтернет-магазині вся продукція виконана із застосуванням сучасних ланцюгов’язальних верстатів, якими управляють професійні спеціалісти, тому ви можете бути спокійні за якість дорогоцінних прикрас нашої компанії. Проте, вважаємо своїм обов’язком сповістити вас зокрема і про такі нюанси, якими можуть грішити недоброчесні виробники.

 

 Тепер, отримавши від нас короткі рекомендації, ви зможете обрати для себе найкращий ланцюжок на шию, який стане чудовим доповненням вашого щоденного і святкого образу або стане чудовим подарунком з вашого боку для іншої людини. 

А до гарного золотого ланцюжка не вистачає тільки не менш привабливого браслета, який ви можете обрати у нашому каталозі. 

Бажаємо вам гарних покупок і приємних вражень від торгової марки “OSYKA”.

 

Докладніше...