Osyka

Золото

0.00 г.

Срібло

0.00 г.

Латунь

0.00 г.

Сума

0 грн
Ваш кошик ще порожній

Купити срібний родований ланцюжок | ТМ Osyka

Срібні цепочки з родованого срібла 

Купити срібні ланцюжки з родованого срібла в нашому інтернет-магазині можна різних видів. В цьому розділі ми пропонуємо наступні типи плетінь дорогоцінного ланцюжка на шию: євро, євро версаче, євро пряма, вєрьовка, гарібальді, лав, нонна, панцерна, рембо, сінгапур, снейк, спіга, фігаро, якірна.

Срібна цепочка з родованим покриттям може бути різного діаметру (об’єму) в залежності від того, який тип плетіння цепочки застосований, а саме:

євро: діаметр 1 мм

євро версаче: діаметр 1 мм

євро пряма: діаметр 1мм

вєрьовка: діаметри 0.35 мм, 0.4 мм, 0.5 мм

гарібальді: діаметри 0.8 мм, 0.9 мм, 1 мм, 1.15 мм, 1.25 мм, 1.2 мм, 1.4 мм, 1.5 мм, 1.6 мм, 1.7 мм

лав: діаметри 0.4 мм, 0.5 мм

нонна: діаметри 0.5 мм, 0.65 мм, 0.8 мм

панцерна: діаметри 0.4 мм, 0.5 мм, 0.6 мм, 0.8 мм, 1 мм, 1.2 мм, 1.4 мм, 1.6 мм, 1.8 мм

рембо: діаметри 0.35 мм, 0.4 мм, 0.5 мм, 0.65 мм, 0.8 мм, 1 мм, 1.2 мм 

сінгапур: діаметри 0.4 мм, 0.5 мм

снейк: діаметри 0.4 мм, 0.5 мм, 0.7 мм

спіга: діаметри 0.4 мм, 0.5 мм

фігаро 3+1: діаметри 0.5 мм, 0.65 мм, 0.8 мм

якірна: діаметри 0.4 мм, 0.5 мм, 0.6 мм, 0.8 мм, 1 мм, 1.2 мм, 1.4 мм, 1.6 мм, 1.8 мм

 

Довжина ланцюжка із родованого срібла представлена в такому діапазоні: 

40 см

45 см

50 см

55 см

60 см

65 см


 

Чи дійсно ланцюжки із родованого срібла яскраві та довговічні?

Срібні ланцюжки продовжують займати вагоме місце серед ювелірних прикрас сучасних людей. Цей розповсюджений виріб залишається важливим компонентом образу у парі із браслетом чи підвіскою, може доповнювати сережки або відігравати роль єдиного лаконічного елемента із дорогоцінного металу, підкреслюючи індивідуальність та гарний смак свого власника.

Крім того, срібло - красивий універсальний колір, який чудово підходить для доповнення будь-якої кольорової палітри. 

 

Родоване покриття - популярна техніка обробки срібла

Існують різні види срібних прикрас в залежності від способу їх виготовлення. Один із них - родоване срібло.

Родій - це природний металевий елемент. Його часто використовують у ювелірній сфері у якості покриття, щоб зробити срібні вироби більш стійкими до втрати початкової яскравості. Родій трохи темніше, ніж срібло і надає дорогоцінним предметам більш ошатного вигляду.

 

Чи виготовляють ланцюжки повністю із родію?

Родій в 10 разів дорожче золота, що викликає закономірне питання: чому родій використовують просто для покриття, замість того, щоб застосовувати його як основний метал для виготовлення ювелірних виробів? Відповіддю на це питання є одна з характерних рис цього елемента - він надзвичайно крихкий.

 

Родоване срібло на противагу золоту

Останнім часом прикраси зі срібла стали неймовірно популярними завдяки їх доступній ціні. Все більше прихильників прикрас із дорогоцінних металів віддають перевагу сріблу, ніж золоту. І саме доступність срібних прикрас надає можливість чоловікам і жінкам набагато простіше виражати себе за їх допомогою, купуючи різні варіанти срібних ланцюжків, підвісок, сережок, кулонів і браслетів без вагомих втрат для власного бюджету.

В свою чергу, покриття родієм надає срібним прикрасам більш яскравий, блискучий вигляд, змушує виріб "грати" і виглядати багатшим. Не будучи фахівцями з ювелірної справи, люди часто приймають родоване срібло за біле золото. 

Воно й не дивно. Адже родій - це дорогоцінний метал з групи платинових, один з найрідкісніших хімічних елементів на планеті. Родій дуже твердий, міцний, стійкий до подряпин метал. До того ж, він не тьмяніє, що дуже практично. Саме ці якості роблять його таким привабливим для обробки виробів зі срібла. Навіть провідні модні будинки, такі як Tiffany, Gucci або Christian Dior випускають свої колекції з прикрасами з родованого срібла.

 

Догляд за прикрасами з родованого срібла

Незважаючи на те, що покриття родієм дуже зносостійке, воно, тим не менш, теж вимагає догляду. Намагайтеся по можливості знімати прикраса на ніч і при заняттях спортом, а також при поході в лазню або сауну. При довгому контакті зі шкірою, точніше, сальними і потовими залозами, родій може почати "облазити".

Одягайте ланцюжок після нанесення на шкіру спиртовмісних лосьйонів і духів, а не до цього. Переконайтеся, що рідина вбралася в шкіру, і після цього надягайте виріб.

Уникайте контакту з побутовою хімією. Наприклад, при митті посуду.

По можливості знімайте прикраси при відвідуванні басейну або прийняття гарячої ванни.

Ніколи не використовуйте засоби, що містять аміак, для чистки виробів з родієм. Не годяться і зубна паста із зубним порошком. Максимум - це промити в теплій воді, витерти насухо м'якою тканиною і відполірувати спеціальною серветкою для чищення ювелірних виробів.

 

Сподіваємось, ми переконали вас, що носити на шиї прикрасу із родованого срібла модно, приємно та доступно кожному. Отож, якщо свій вибір ви зупинили на срібному ланцюжку із родованим покриттям, залишилось тільки обрати відповідну довжину та тип плетіння. Це легко зробити на нашому сайті за допомогою фільтрів. А далі наші постачальники оперативно доставлять придбання за вказаною вами адресою. 

Будьте вражаючими і стильними разом із ювелірною компаніює “OSYKA”.

  

Докладніше...