Osyka

Золото

0.00г.

Срібло

0.00г.

Шнурки

0.00г.

Сума

0 грн
Ваш кошик ще порожній

Купити золотий браслети | ТМ Osyka

Який купити золотий браслет від ТМ “OSYKA”

Купити браслет із золота для дівчини або чоловіка в нашому інтернет-магазині можна різних видів. Ми пропонуємо наступні типи плетінь дорогоцінного виробу на руку: євро, євро версаче, євро пряма, акс, вєрьовка, гарібальді, лав, нонна, нонна 1+1, панцерна, рембо, сінгапур, снейк, спіга, фігаро 3+1.

Золоті браслети бувають різної товщини в залежності від типу плетіння. На нашому сайті ви можете купити золоту цепочку на руку з такими плетіннями: 

євро: діаметр 1 мм

євро версаче: діаметр 1 мм

євро пряма: діаметр 1мм

акс: діаметр 0.4 мм

вєрьовка: діаметри 0.35 мм, 0.4 мм

гарібальді: діаметри 0.4 мм, 0.45 мм, 0.55 мм, 0.5 мм, 0.6 мм, 0.7 мм

лав: діаметри 0.3 мм, 0.35 мм, 0.4 мм, 0.5 мм

нонна: діаметри 0.5 мм, 0.65 мм, 0.8 мм

нонна 1+1: діаметр 0.5 мм

панцерна: діаметри 0.35 мм, 0.4 мм, 0.5 мм, 0.6 мм, 0.8 мм, 1 мм, 1.2 мм, 1.4 мм

рембо: діаметри 0.35 мм, 0.4 мм, 0.65 мм, 0.8 мм, 1 мм, 1.2 мм 

сінгапур: діаметри 0.35 мм, 0.4 мм, 0.5 мм

снейк: діаметри 0.4 мм, 0.5 мм, 0.7 мм, 1 мм

спіга: діаметр 0.4 мм, 0.5 мм

фігаро 3+1: діаметри 0.5 мм, 0.65 мм, 0.8 мм

 

Довжина браслетів у категорії золото представлена в широкому діапазоні, а саме: 

17 см

17.5 см

18 см

18.5 см

19 см

19.5 см

20 см

20.5 см

21 см

21.5 см

22 см

22.5 см

23 см 


 

Золотий браслет у сучасній моді: який обрати і чому

Ще здавна так повелося, що люди ніколи не були байдужі до чарівних прикрас, особливо, якщо мова заходила про золото. Висока знать, тогочасна еліта суспільства, завжди віддавали перевагу саме золотим ювелірним прикрасам. У сьогоденні чоловіки та жінки так само небайдужі до цього дорогоцінного металу, який неймовірно тонко підкреслює жіночність і витонченість одних та акцентує увагу на стилі й статусності інших. 

Сучасний асортимент ювелірних прикрас вражає уяву. Кільця, сережки, ланцюжки, брошки, намиста, підвіски, кулони, запонки, пірси із дорогоцінних металів. Та не слід забувати про вироби, які підкреслюють витонченість і граціозність жіночих рук та індивідуальність та смак чоловічого зап’ястя. Звісно, це браслети.

Ланцюжок на руці - елегантний і стильний аксесуар, здатний доповнити образ і зробити його більш завершеним.

 

Золоті ланцюжки для рук виробництва ТМ “OSYKA”

Широка лінійка моделей в нашому інтернет-магазині приємно вас здивує. Вузькі і широкі, масивні і ледь помітні золоті браслети різного плетіння можна з легкістю підібрати для чоловіка, жінки чи підлітка. А кожну з представлених моделей ви можете детально роздивитись за допомогою ефекту збільшуваного скла на фото кожного товару окремо. Зокрема, у каталозі містяться зображення браслетів безпосередньо на руці, у тому вигляді, який вони мають при носінні, а не на вітрині чи манекенах.

 

Ціна золотого браслета.

Вартість золотої прикраси залежить багатьох факторів: довжина, тип плетіння, об’єм, складність роботи, кількість інкрустацій.

Ми пропонуємо надійні та стильні аксесуари довжиною від 17 см до 23 см, від ледь помітних діаметром 0,35 мм до масивних ланцюжків 1,4 мм на міцні чоловічі руки.

Більшою мірою ціна виробу залежить від його ваги.

У нашому каталозі золоті браслети для рук представлені у вазі, починаючи від менш ніж 1 г та закінчуючи солідними екземплярами вагою 7 грамів.

Ціни на наші ювелірні прикраси безперечно є приємним бонусом для наших клієнтів. Купуючи браслет наручний із золота у нашому інтернет-магазині, ви не переплачуєте посередникам, адже отримуєте товар безпосередньо від виробника напряму. 

  

Як носити браслет.

Сьогодні браслет це не тільки прикраса, а й статусна річ на кшталт годинника чи персня. У такий чудовий спосіб прикрашають руки як жінки, так і чоловіки.

Носити браслети можна на правій руці, на лівій руці, на обох руках. І це залежить тільки від особистих переваг і обраного стилю. Але є кілька правил, як і з чим їх носити.

 

Браслет і годинник разом.

Носіть два аксесуари на одній руці, якщо вони будуть виглядати гармонійно. Широкий шкіряний ремінь годинника з вузьким браслетом підкреслить тонке зап'ястя. Сьогодні в моді брутальні широкі ремені і металеві браслети-годинники. Поруч з ним тонкий золотий ланцюжок на руці буде виглядати органічно. Не варто одягати широкий золотий браслет разом з годинником. Він візуально ускладнює образ, викликаючи дисгармонію.

 

Браслет і годинник окремо.

Годинник на одній руці, браслет - на інший. Якщо ви не є експертом у моді, а особистий стиліст не по кишені, носіть улюблений браслет на правій руці, а годинник на лівій. Або навпаки, якщо ви лівша. Чому так? Та тому, що це просто зручно. І в цьому випадку вам не потрібно буде підбирати ланцюжок до годинах, а лише орієнтуватися на свій загальний образ.

 

Стиль кежуал.

Міський стиль дає повну свободу у виборі аксесуарів, в тому числі і браслета. Молодь вважає за краще носити браслети на одній руці, як шкіряні широкі, так і безліч плетених мотузочок, металевих кружалець, з недорогим камінням.

 

Доповнення браслетами вечірнього вбрання для жінок.

Пам'ятайте, головне - гармонія. Якщо у вас з собою клатч, то, до прикладу, ви будете тримати його правою рукою. Браслет на цій руці повинен повністю поєднуватися з сумочкою, підходити до образу і ніяк не виділятися. Найкраще, коли є поєднання браслета до кольору сукні, взуття або сумки.

 

Кольє, браслет, обручка.

Це правило трьох складових. Які б у вас не були браслети, наприклад, з каменями Сваровскі, то і кольє повинно бути подібного оформлення. Якщо ви наділи ланцюжок або діаманти, то прикрашати руки шкіряними браслетами або прикрашеними фіанітами, не варто.

 

Безліч браслетів на одній руці

Так, таке поєднання можливе. Одним з таких випадків може бути, якщо ви вибираєте наряд в східному стилі. Це можуть бути вузькі браслети і широкі, їх може бути безліч на одній руці або вони розподілятися на обидві руки. Але пам'ятайте, що під діловий костюм таке комбінування браслетів краще не використовувати.

Безліч браслетів носять не тільки ті жінки, які одягаються в східному стилі. Так їх носять і ті жінки, які зараховують себе до богеми, натур художніх і обдарованих. Важливо, щоб в комплекті браслетів був присутній стиль і гармонія. Наприклад, вони повинні бути виконані з одного або двох матеріалів. У браслетах не повинно бути поєднання каменів і несумісних колірних комбінацій.

 

Який би спосіб носіння браслета ви не обрали, запевняємо вас, наявність якісного золотого ланцюжка на зап’ясті точно принесе вам задоволення та, з великою імовірністю, стане невід’ємною частиною вашої індивідуальності та стилю.   

 

Докладніше...