Osyka
0

Золото

0.00 г.

Срібло

0.00 г.

Латунь

0.00 г.

Сума

0 грн
Ваш кошик ще порожній

Купити золото | ТМ Osyka

Ланцюжок золотий плетіння Рембо 0,40 мм Артикул: ЧЗ 1 027 2
7540.00 грн
Очікується
Ланцюжок золотий плетіння Панцерна 0,40 мм Артикул: ЧЗ 1 004 2
5570.00 грн
Очікується
Ланцюжок золотий плетіння Лав 0,40 мм Артикул: ЧЗ 1 035 2
7130.00 грн
Очікується

Золоті Ланцюжки від виробника - вигідне та надійне придбання 

Якщо ви хочете купити дійсно якісний та довговічний золотий ланцюжок, пропонуємо ознайомитись з нашим каталогом, в якому, використовуючи фільтри, ви швидко підберете потрібну модель золотої прикраси.

У каталозі в категорії ЗОЛОТО представлені дорогоцінності на шию, виготовлені з золота 585 проби - найпопулярнішого державного стандарту золотих ювелірних виробів. 

Купити золотий ланцюжок у нас ви можете як для чоловіка, так і для жінки. Вони чудово підходять обом статям та складають основний асортимент виробів. Якщо ж вас цікавлять суто жіночі чи чоловічі моделі, будь ласка, зв’яжіться з нами зручним для вас способом із вказаних у розділі “Контакти” і наш менеджер з радістю порекомендує найкращий варіант для вас.

Зверніть увагу, всі наші дорогоцінні ланцюжки виготовлені на спеціальному обладнанні з застосуванням золотої проволоки. Це означає, що придбана вами золота цепочка не буде пустою всередині та представлятиме якісну і повновісну ювелірну прикрасу.  

 

Золоті прикраси в асортименті від ТМ “OSYKA”

У цьому розділі каталогу пропонуються золоті цепочки різного типу плетіння та ширини (діаметру). У табличці нижче наведено плетіння від вужчого до ширшого:  

HTWvIbY-OU7sFfZ0lZI8nLKnXKBPcno6xoKXqiZUjWoOfUEP_x-VJQijU2zHXvCN0KP9jTes5Js2Q5CbHFdIxCf_lWptkR8Rga1VFMod-lZ-WN6cSyCRqEK8l9lcdPvwjZog6NA9

Довжина ланцюжка із золота представлена в такому діапазоні: 

40 см

45 см

50 см

55 см

60 см

65 см

 

Крім таких параметрів, як тип плетіння, довжина і об’єм золотої цепочки, ви можете також відфільтрувати наявні пропозиції по одному з головних критеріїв - ціні. Сподіваємось, вас порадують наші цінові пропозиції, адже, купуючи ланцюжок нашого підприємства, ви не переплачуєте за послуги посередників, а отримуєте товар напряму від виробника.

Докладніше...