Золото
0.00 г.Срібло
0.00 г.Шнурки
0.00 г.Сума
0 грнЧому срібло темніє і втрачає блиск ? Що з цим робити?
05.06.2020Чому срібло темніє?
1. Брудниться, як і будь яка наша річ.
А якщо це, улюблена прикраса яку ми часто носимо, вона забруднюється швидше.
Тому, знімайте ювелірні вироби перед початком “грязної роботи”.
2. На срібло негативно впливає підвищена вологість.
Знімайте прикраси перед відвідуванням басейну, сауни, або купанням у відкритих водоймах.
3. На відмінну від нашої шкіри, срібло не любить контакту з парфумами, кремами, лосьйонами, молочком для тіла та іншими косметичними засобами.
Одягайте срібні прикраси вже після того, як шкіра стане сухою.
4. Прилади столового срібла, окислюються від контакту з їжею, через кислоти та солі які є в складі продуктів.
Тут нажаль не має порад, як запобігти потемнінню.
Купуючи собі посуд зі срібла, знайдіть сухе місце для його зберігання та будьте готові до частих чисток.
5. Остання причина, здоров’я власника.
Через шкіру з організму, у вигляді поту, виводяться непотрібні та шкідливі речовини. До складу поту крім води (90%) входять неорганічні (хлориди натрію і калію) і органічні (сечовина, сечова кислота, креатинін, летючі жирні кислоти та інші) речовини. Залежно від нашого самопочуття змінюється відсоток солей і кислот у поті, і срібло як індикатор відразу реагує.
З причинами розібрались.
Тепер спробуємо допомогти Вам вибрати спосіб, за допомогою якого Ви повернете своїм виробам блиск і шарм.
Які є способи очистки срібних виробів?
Ми виділяємо два способи почистити срібні вироби:
Перший самий простий, очистити дома.
У невелику посудину всипати харчову соду (чайну ложку), добавити рідке мило (чайну ложку), залити стаканом води і підігріти помішуючи розчин, покласти туди виріб та прокіпятити 5 хвилин. Якщо прикраси мають вставки з дорогоціних каменів, перлів, емалі, смоли, то розчин готуйте з теплої води (40 градусів) без кіп’ятіння, і залиште вироби на 15 хвилин відмокати.
По закінченню часу, дістаньте свої прикраси і зубною чіткою з м’яким ворсом і додаванням рідкого мила пройдіться по поверхні, крім вставок з каменями і перлами, щоб не пошкодити їх, особливо ретельно у виямках, потім промийте проточною водою та висушіть. Цим способом Ви очистите прикраси від бруду.
Для блиску можете протерти виріб м’якою ганчіркою змоченою у нашатирниму спирті, але не обробляйте спиртом перли та інші вставки, вони можуть змінити свій колір.
Другий спосіб, для Вас може бути ще простішим, зверніться в ювелірну майстерню.
Цей спосіб надійний і дає 100% ефекту. Ваш виріб оглянуть і оберуть для нього найбільш надійний спосіб очистки. При чистці виробів можуть використовувати: ультразвукову мийку, галтовку, ручну механічну поліровку, відпал, відбілювання і навіть покриття вашого виробу захисним покриттям (родієм або чистим сріблом). Ні одним способом в домашніх умовах ви не досягнете такого результату. По завершенню, Ви отримаєте виріб який буде сяяти, як новий, і ви знову відчуєте радість від носіння прикраси.