Osyka

Золото

0.00г.

Срібло

0.00г.

Шнурки

0.00г.

Сума

0 грн
Ваш кошик ще порожній
Підібрати розмір

Підібрати розмір

ПІДІБРАТИ РОЗМІР

Якщо ви плануєте купити прикрасу в ювелірному магазині, ви зможете приміряти кілька різних варіантів прямо на місці. Але коли ювелірний виріб купується через інтернет, вам потрібно точно знати, як визначити розмір для ланцюжка та браслета. Ми розповімо кілька правил, які допоможуть вам зробити правильні заміри.

Як визничити потрібну довжину ланцюжка?

Для того, щоб підібрати розмір ланцюжка, потрібно виміряти обхват шиї.  Для вимірювання варто озброїтися кравецьким сантиметром  (або ниткою,яку потім виміряєте звичайною лінійкою)  обмотати ним шию, зафіксувавши на тому рівні, на якому б Ви хотіли носити ланцюжок. Отриману довжину потрібно округлити в більшу сторону до 5 см. Якщо Ви хочете, щоб прикраса щільніше прилягало до шиї, вона повинна мати довжину хоча б на 2-3 см більше, ніж обсяг шиї.

Як визначити потрібний розмір браслета?

Щоб браслет красиво лежав на руці, потрібно правильно підібрати його розмір, тобто довжину. Щоб визначити свій ідеальний розмір браслета, потрібно для початку виміряти довжину свого зап’ястя. Для цього візьміть м’яку вимірювальну стрічку, нитку або смужку паперу і оберніть її в самій вузькій частині зап’ястя (трохи нижче зап’ястного кісточки), щоб вона щільно прилягала до руки. Отримана довжина і буде вашим розміром зап’ястя. Ідеальний розмір браслета-це розмір вашого зап’ястя + 1,5-2см.